Ponorná topná tělesa - aktualizovaný katalog ke stažení!

Vážení zákazníci,

odvětví povrchového pokovování a ponorných ohřevů se neustále vyvíjí a ani my nezůstáváme pozadu!
A neboť se změn v našem produktovém portfoliu ponorných ohřevů objevilo za poslední období poměrně dost, považujeme za svou povinnost je pro Vás sepsat do stručného přehledu.

  • Ponorné ohřevy jsme obohatili o deskové výměníky Synotherm, speciálně navržené pro ohřev nebo chlazení agresivních kapalin galvanického pokovování. Nerezové nebo titanové výměníky s tloušťkou stěny < 10 mm představují skutečně minimální omezení prostoru v nádrži. Více se dočtete zde.

  • Z důvodu stále přísnějších požadavků na přesné měření a regulaci teploty pokovovacích procesů jsme byli nuceni ukončit výrobu stonkových mechanických teplotních omezovačů a regulátorů. Všechny současné požadavky jsou řešeny teplotním snímačem s externí elektronikou s uživatelsky přívětivým rozhraním.

  • Úhlové trubicové ohřívače skladovacích nádrží jsme zcela nahradili topnými tělesy Galmatherm pro skladovací nádrže, jejichž předností je především snazší manipulace a instalace, dále pak příznivější ceny a dodací lhůty. Navíc jsme doplnili tělesa Galmatherm o model s nerezovým ochranným zatěžujícím rámem, speciálně navrženým pro skladovací nádrže. Více zde.

  • Všechny tyto a další změny samozřejmě vyžadovaly rozsáhlou aktualizaci katalogových listů a produktových stránek, které jsou nyní plně k dispozici na našem webu. Neváhejte a prozkoumejte všechny novinky! A pokud bude potřeba cokoliv doplnit, kontaktujte nás! Katalog ke stažení zde!

 Vaše dotazy jsou připraveni zodpovědět naši šikovní kolegové:

Ing. Roman Picura
Product Manager

Ing. Jan Prokeš
Product Manager

picura@hennlich.cz

tel. 416 711 200

prokes@hennlich.cz

tel. 416 711 205

Těšíme se na spolupráci s Vámi.
tým MERES