O nás - o.z. MERES

V oblasti průmyslého měření a průmyslových ohřevů působíme na trhu v ČR již více jak 20 let. Poskytujeme technické poradenství pro jednotlivé aplikace a předkládáme návrhy technických řešení. Pro naše zákazníky z různých průmslových odvětví jsme tak odborným partnerem pro dodávky prvků v oblasti:

  • průmyslového měření průtoku, hladiny, tlaku a teploty,
  • průmyslových ohřevů

V rámci našeho produtového portfólia spolupracujeme s řadou předních výrobců, např. MAGNETROL, McCrometer, Tecfluid, SUCHY Messtechnik, Georgin, Reckmann. Široká produktová základna nám umožňuje řešení různých průmyslových aplikací dle zákaznických zadání.

Velmi aktivní jsme i v oblasti galvanotechniky, kde jsme předním dodavatelem vysoce kvalitních ponorných topných těles MAZURCZAK a samoupínacích galvanických lůžek. Novinkou jsou ponorné výměníky tepla, které se dají využít pro ohřev lázní, ale rovněž i pro jejich chlazení.

V oblasti průmyslových ohřevů průběžně rošiřujeme své portfólio o prvky povrchových ohřevů, průtokových ohřevů nebo ohřevů vzduchu. Kromě topných kabelů (Raychem), tak máme ve svém portfóliu celou řadu topných prvků (otápěné hadice, topné pásy a pásky, topné dečky a rohože, topné manžety, topné pláště na sudy, IBC kontejnery, plynové lahve apod.).

Pro snadnější orientaci v našem produktovém portfóliu jsme pro Vás připravili následující programový přehled o.z. MERES:

Těšíme se na spolupráci s Vámi.
Váš tým MERES

Produkty

Měření průtokuMěření hladinyMěření tlakuMěření teplotyMěření sypkých látek
Povrchové ohřevyPrůtokové ohřevyOhřevy vzduchuPonorné ohřevyGalvanická lůžka